výkon a kreativita jdou ruku v ruce

Poskytování služeb podle aktuálních potřeb spočívajících v servisní a technické podpoře prostředků počítačové a další IT techniky. Přesná technická podpora a servis softwarových produktů.

VÝROBA

Výroba a dodávky počítačové techniky až po následný provoz, údržbu a servis. Instalační a konfigurační softwarové opravy počítačové techniky pro všechny OS. Prodej, Servis multifunkčních kopírovacích strojů.
více informací

ANALÝZA

Odborné zajištění digitálních dat a jejich stop z počítačů, paměťových nosičů. Analýza obsahu a identifikace dat včetně auditu a výsledných protokolů. Kombinujeme sílu několika soudně ověřených forenzních nástrojů.
více informací

OCHRANA

Dodáváme a zajišťujeme Antivirový program eset nod32 pro vaše počítače, tablety, chytré telefony a elektroniku pro firmy a domácnosti. Silná ochrana koncových stanic se strojovým učením a zvýhodněním pro ZTP a další.
více informací

EET SYSTÉM

Pro živnostníky a podnikatelské subjekty má webmario ve svém portfoliu kompletní řešení pro evidenci. EET systém do každé kanceláře, pracovny nebo provozu. Dodání jako software do PC nebo jako kompletní řešení na míru.
více informací

STORE WEBMARIO*

pokud jste se seznámili s portfoliem můžete začít využívat naplno naše produkty. Přejděte do obchodu webmario trade*

TECHNIKA

TECHNIKA PC PRO DOMÁCNOST
TECHNIKA PC PRO KANCELÁŘ
TECHNIKA HDCP A SMART TV
TECHNIKA PC RYZEN RX VEGA
TECHNIKA PRO PODNIKATELE

LICENCE

ANTIVIROVÁ OCHRANA
OPERAČNÍ SYSTÉM
APLIKACE OFFICE
APLIKACE ZÁCHRANY DAT
APLIKACE ZÁLOHOVÁNÍ

PODPORA

POMOC S POČÍTAČEM
POMOC S ANTIVIR.VÝBĚREM
POPTÁVKA POČÍTAČE A SOFTWARE
POPTÁVKA MULTIFUNKČNÍ STROJE
POPTÁVKA PRONÁJEM TECHNIKY

O SPOLEČNOSTI A PORTFOLIU

Webmario* Technology využívá a nabízí portfolio IT produktů, řešení a služeb jak v podnikové tak v domácí sféře. Počítačová technika AISHA, TIA, RAW je navržena a vyrobena společností webmario trade *.

Jsme výrobcem domácích počítačů, pracovních stanic, datových serverů platforem Windows a UNIX. Ochranné známky Linux, Google, Microsoft a další jsou ochranné známky společnosti používaných podle Obchodního práva a podmínek.
Zákazníkům poskytujeme služby návrhu, poradenství, dodávky výpočetní a kancelářské techniky až po následný provoz, údržbu a servis.

Zkušenosti a znalosti společnosti v oboru výroby počítačové elektroniky, forenzním získáváním a analýzou dat z digitálních médií řadí webmario* na profesionální odbornost v oblasti Otevřené Informatiky.

CEO Hruboš Marian

Kontakt

Zanechte nám vzkaz a my se vám ozveme k bezplatné konzultaci. 

m