ZÁCHRANA DAT

Služba ochrany a analýzy vaší digitální stopy. Forenzní získání a analýza dat se pohybuje od obnovy jednoduché informace až po rozsáhlé analýzy z počítačového vybavení.

ZÁCHRANA

Jednoduchá záchrana dat ( např. fotografií, dokumentů, účetnictví a pod. ) z poškozených nebo nefunkčních počítačů, notebooků a jiných médií.

ANALÝZA

Analýza a identifikace dat včetně auditu a výsledných protokolů. Kombinujeme sílu několika ověřených forenzních nástrojů. Online i offline identifikace.

TECHNIKA

Dodáváme výpočetní techniku včetně softwaru pro forenzní zkoumání. Jedná se o technologicky nejvýkonnější počítače.

Vaše data
jsou u nás v bezpečí

Pro veřejný i podnikatelský sektor je k dispozici trezor pro uchování digitálních dat. Data jsou dostupná v otevřené síti internet jen za předpokladu bezpečnostní prověrky uživatele, jinak jsou uložená data nedostupná. 

OI

OIOIOIO

Příjem zakázek na provozovnách. Dotazy pomocí formuláře.

► TECHNICKÁ 2, 166 27 PRAHA 6,  ► ZBYNICKÁ 586, 153 00 PRAHA 5

® Hallo IT - Copyright 2021 webmario* Všechna práva včetně práv na duševní vlastnictví jsou vyhrazena. Technické údaje se mohou změnit. Možnost dodání závisí na dostupnosti. Veškerá zodpovědnost za úplnost, aktuálnost a správnost uvedených informací a ilustrací jsou vyloučena. Označení použitá mohou být registrovanými ochrannými známkami příslušného výrobce a jejich použití třetími stranami může být porušením práv jejich vlastníků. WM
m