AISHA je připravena, kasírovat, účtovat, fakturovat, objednávat atd..

Bez měsíčních poplatků.

eet1a.jpg

Jednoduché a intuitivní ovládání jak na standardním monitoru tak na dotykové obrazovce. Do každého provozu. Umí i věci, které na jiných pokladnách prostě nejdou.
PRODÁVÁME NÁŠ PRODUKT, SERVISUJEME NÁŠ PRODUKT

DOKONALÝ POKLADNÍ SYSTÉM

Aisha má nainstalovaný Pokladní a ekonomický systém, který vám značně ušetří náklady. Navíc máte plnou podporu se obracet na zákaznické centrum pokud vám nastane okamžik se kterým si nebudete vědět rady. Do začátku nebo přechodu vás zaučíme a ukážeme pár triků, třeba na horké klávesy nebo jak nejrychleji dosáhnout na pár dotyků evidenci faktury, objednávky, pokladního dokladu nebo jak začít s věrnostním systémem pro vaše zákazníky milující slevy a slevové kupony.

Řemeslníci, kadeřnice, kosmetičky, maséři
výrobci, zemědělci
právníci, účetní, konzultanti, lékaři, veterináři
stánkoví prodejci občerstvení
dopravci, cestovní kanceláře
autoservisy, copycentra
lektoři, organizátoři kulturních akcí
maloobchody, velkoobchody
+ všechna další povolání

Abyste našli odpovědi na své otázky, nemusíte číst zákon o evidenci ani žádnou metodiku. Přijďte na jednu z našich provozoven a uvidíte systém v akci.

EET TERMINÁL a PLATBY KARTOU

Konfiguraci pokladního systému provádíme na každý kus samostatně podle potřeby provozu ve kterém podnikáte. Naplníme vám sklady, zavedeme počáteční stavy, instalujeme vše na místě provozu. Tam zapneme AISHU a vy jen účtujete. Spolehlivě je vyřešena evidence a pokud si budete přát napojíme platby kartou. Opět bez zbytečných měsíčních poplatků. Zálohy pokladny provádíme do počítače zákazníka, aby jsme bez potíží naplnili evropské nařízení GDPR .

Řemeslníci, kadeřnice, kosmetičky, maséři
výrobci, zemědělci
právníci, účetní, konzultanti, lékaři, veterináři
stánkoví prodejci občerstvení
dopravci, cestovní kanceláře
autoservisy
lektoři, organizátoři kulturních akcí
maloobchody, velkoobchody
+ všechna další povolání

Abyste našli odpovědi na své otázky, nemusíte číst zákon o evidenci ani žádnou metodiku. Přijďte na jednu z našich provozoven a uvidíte systém v akci.

Domluvte si schůzku a navštivte nás.

Ukážeme vám v plném provozu jak Aisha funguje!​

info@webmario.cz

MOŽNOST ÚČTOVÁNÍ V EUR BEZ POPLATKU

Jsme plně funkční u příjmů a plateb v Eurech. Zákazník zaplatí v EUR, systém sám spočítá podle zadaného směnného kurzu kolik se vrací v Kč. 

Do portálu EET automaticky komunikuje jen z částkou dle pravidel EET v Korunách.

AISHA JE PRODUKT BEZ OMEZOVÁNÍ

Konfiguraci pokladního systému provádíme na každý kus samostatně podle provozu ve kterém podnikáte. Unikátní je nízká spotřeba a bezhlučný provoz.

Z tohoto důvodů je pro vás systém variabilní včetně bohatého nastavení, vyhovující právě vám. 

246 x 190 x 60MM

Úžasné rozměry a webmario technologie vyrobeného produktu dovoluje použití ve svislé nebo ležaté poloze. Provoz je přizpůsobený pro běh 24/7. Není třeba vypínat, spotřeba je tak nízká, že se vejde do každého rozpočtu. 

AISHA  "FANS"

Skladová evidence podpora elektronického obchodu, (příjem, výdej, převod zboží až 10 poboček - neomezený počet skladů), rozsáhlý systém uzávěrek, přehledů, podpora čteček a tisk čárového kódu. Nově je systém možno propojit s platebními terminály od ČSOB.
POKLADNA A ČTEČKA
Zákaznice
Nejprodávanější moduly Kasa se Skladem využívají každým dnem maloobchodní prodejny - drogerie, potraviny, samoobsluhy, trafiky, elektro, železářství, prodej PC, součástek a prakticky každý, kdo potřebuje v prodejně tisknout paragony, odečítat zboží ze skladu a mít přesnou kontrolu.
SKLAD A TRŽBY
Zákazník
V systému je nadstavbový modul Dotyková obrazovka "PREMIUM" s doplatkem. Uživatelsky lze nastavit z bohaté nabídky, funkce přesně pro vás. Modul lze obsluhovat jak dotykovým rozhraním tak i bez něho prostřednictvím klávesnice a myši. Koncepce vychází z nejpoužívanějších dotykových systémů, přínosem je možnost jednoho větvení.
DOTYKOVÝ PROFÍK
Zákaznice
Výsledný systém je podle názoru mnoha uživatelů tím nejlepším, co lze ve střední cenové kategorii nabídnout. Program byl pečlivě testován a naším cílem je absolutní spokojenost našich zákazníků a bezúdržbový provoz. Systém automatického zálohování dat i systém bezpečnosti přístupu se v mnohaletém provozu velmi osvědčil jako stabilní a bezpečný.
STABILITA A SPOLEHLIVOST
Marketing

management

Máte u nás maximální informovanost nad úpravami, zpracováním a výstupem dokladů.

nízká spotřeba

Aisha má nové grafické rozhraní, bezhlučný provoz a ještě víc skvělých aplikací.

Žádné kódování

Víme, že systém bude vyhovovat bez další údržby, které by přinášeli nežádoucí náklady.

m