AISHA je připravena, kasírovat, účtovat, fakturovat, ubytovat, objednávat

Bez měsíčních poplatků.

eet1a.jpg

Jednoduché a intuitivní ovládání jak na standardním monitoru tak na dotykové obrazovce. Pokladna do každého provozu. Umí i věci, které na jiných pokladnách prostě nejdou.

ava1.png

DOKONALÝ POKLADNÍ SYSTÉM

Aisha má nainstalovaný Pokladní a ekonomický systém, který vám značně ušetří náklady. Navíc máte plnou podporu se obracet na zákaznické centrum pokud vám nastane okamžik se kterým si nebudete vědět rady. Do začátku nebo přechodu vás zaučíme a ukážeme pár triků, třeba na horké klávesy nebo jak nejrychleji dosáhnout na pár dotyků evidenci faktury, objednávky, pokladního dokladu nebo jak začít s věrnostním systémem pro vaše zákazníky milující slevy a slevové kupony.

DOTYKOVÉ PROSTŘEDÍ
VĚRNOSTNÍ SYSTÉM
PRODEJNA
SKLADY
BAZAR
FAKTURACE
RESTAURACE
UBYTOVÁNÍ
AUTOSERVIS
NOTÁŘ …

review_1b.png

EET TERMINÁL a PLATBY KARTOU

Konfiguraci pokladního systému provádíme na každý kus samostatně podle potřeby provozu ve kterém podnikáte. Naplníme vám sklady, zavedeme počáteční stavy, instalujeme vše na místě provozu. Tam zapneme AISHU a vy jen účtujete. Spolehlivě je vyřešena evidence EET a pokud si budete přát napojíme platby kartou. Opět bez zbytečných měsíčních poplatků. Zálohy pokladny provádíme do počítače zákazníka, aby jsme bez potíží naplnili evropské nařízení o  ochraně údajů – GDPR .

DOTYKOVÉ PROSTŘEDÍ
VĚRNOSTNÍ SYSTÉM
PRODEJNA
SKLADY
BAZAR
FAKTURACE
RESTAURACE
UBYTOVÁNÍ
AUTOSERVIS
NOTÁŘ …

e_czk

PŘÍJEM A PLATBY V HOTOVOSTI

Jsme plně funkční u příjmů a plateb v Eurech. Zákazník zaplatí v EUR, pokladna spočítá podle zadaného směnného kurzu kolik se vrací v Kč. 

Do portálu EET automaticky komunikuje z částkou dle pravidel EET v korunách.

review_1b.png

EET TERMINÁL a PLATBY KARTOU

Konfiguraci pokladního systému provádíme na každý kus samostatně podle provozu ve kterém podnikáte.

246 x 190 x 60MM

Úžasné rozměry a webmario technologie vyrobeného produktu dovoluje použití ve svislé nebo ležaté poloze. Provoz je přizpůsobený pro běh 24/7. Není třeba vypínat, spotřeba je tak nízká, že se vejde do každého rozpočtu. 

aisha24.jpg

AISHA  "FANS"

Skladová evidence podpora elektronického obchodu, (příjem, výdej, převod zboží až 10 poboček - neomezený počet skladů), rozsáhlý systém uzávěrek, přehledů, podpora čteček a tisk čárového kódu. Nově je systém možno propojit s platebními terminály od ČSOB.
review_1b.png
POKLADNA A ČTEČKA
Zákaznice
Nejprodávanější moduly Kasa se Skladem využívají každým dnem maloobchodní prodejny - drogerie, potraviny, samoobsluhy, trafiky, elektro, železářství, prodej PC, součástek a prakticky každý, kdo potřebuje v prodejně tisknout paragony, odečítat zboží ze skladu a mít přesnou kontrolu.
q.png
SKLAD A TRŽBY
Zákazník
V systému je nadstavbový modul Dotyková obrazovka "PREMIUM" s doplatkem. Uživatelsky lze nastavit texty, barvy, slevy, stoly atd. Nastavit jídelníček či část nejvíce opakovaného prodejního sortimentu. Modul lze obsluhovat jak dotykovým rozhranním tak i bez něho prostřednictvím myši. Koncepce vychází z nejpoužívanějších dotykových systémů, přínosem je možnost jednoho větvení.
dara.jpg
DOTYKOVÝ PROFÍK
Zákaznice
Výsledný systém je podle názoru mnoha uživatelů tím nejlepším, co lze ve střední cenové kategorii nabídnout. Program byl pečlivě testován a naším cílem je absolutní spokojenost našich zákazníků a bezúdržbový provoz. Systém automatického zálohování dat i systém bezpečnosti přístupu se v mnohaletém provozu velmi osvědčil jako stabilní a bezpečný.
klara.jpg
STABILITA A VÝKON
Zákaznice
ikonplus5.jpg

management

Máte u nás maximální informovanost nad úpravami, zpracováním a výstupem dokladů.

lb90.jpg

nízká spotřeba

Aisha má nové grafické rozhraní, bezhlučný provoz a ještě víc skvělých aplikací.

lb90.jpg

Žádné kódování

Víme, že systém bude vyhovovat bez další údržby, které by přinášeli nežádoucí náklady.

® Hallo IT - Copyright 2019 webmario* Všechna práva včetně práv na duševní vlastnictví jsou vyhrazena. Technické údaje se mohou změnit. Možnost dodání závisí na dostupnosti. Veškerá zodpovědnost za úplnost, aktuálnost a správnost uvedených informací a ilustrací jsou vyloučena. Označení použitá mohou být registrovanými ochrannými známkami příslušného výrobce a jejich použití třetími stranami může být porušením práv jejich vlastníků. WM