Reprezentant / obchodník v IT

Staň se posilou.

Baví tě obchod, rád(a) komunikuješ?
Jsi aktivní, máš rád(a) rychlé tempo a organizování je tvá silná stránka? Umíš rychle reagovat a chceš prostor pro vlastní realizaci v dynamickém prostředí? Vlastní značka pro český a slovenský trh.

Náplň činnosti

Péče o obchodní záležitosti od vyhledání a přijetí poptávky od klienta po zpracování obchodní nabídky. prodej produktu portfolia podle potřeb klientům. Příprava podkladů do výběrových řízení, tvorba obchodních nabídek a klientských smluv, komunikace se zákazníky a partnery společnosti.

Profil zájemce

Zájem o techniku a chuť porozumět technologiím a našim produktům. Zákaznický a obchodně orientovaný přístup. Vysoká míra samostatnosti velmi dobrý ústní a psaný projev.

Nabízíme

Co neumíš, rádi Tě naučíme. Máme zajímavé finanční ohodnocení s pružnou pracovní dobou, jako homeoffice nebo formou spolupráce na HPP nebo jako OSVĆ.

Benefity

Vlastní pracoviště s parkováním. Cestovní, diety, stravování, kurzy a školení. Pracovní telefon, notebook, materiály pro podporu prodeje. Příspěvky podle společné dohody.

Zázemí

Stabilní česko-slovenská firma s pohodovým kolektivem a individuálním přístupem. Zaručen růst v kvalifikací včetně studijních certifikátů znalosti v oboru Forenzního získávání dat a Otevřené informatiky 

info@webmario.cz
info@webmario.com

Seznamte se

Počítačová technika

Počítačová technika pod vlastní výrobní značkou a servisním zázemím příslušenství, jako jsou kancelářské multifunkční kopírovací stroje a tiskárny.

Software

Autorizovaný prodej a podpora operačního systému, kancelářských aplikací a antivirového programu pro počítačovou a Smart techniku.

m